Bądź na bieżąco. Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

+48 602 365 349

ridetu@gmail.com

ul. Rusałki 29
04-884 Warszawa

NIP 952-201-81-10
REGON 141494056

Do zobaczenia na turkusowym szlaku!

Bądź na bieżąco. Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

niedziela 3 września 2023, godz. 10:30-11:30

03 września 2023
Pozwól sobie na zabawę! Zaangażuj swoje ciało, a głowie daj odpocząć. Nakarm ducha, który chce cieszyć się z życia i współbycia. Przygotuj się na wyzwolenie sporej dawki endorfin i energii
 
Joga śmiechu to połączenie gimnastyki ciała i umysłu oraz praktyki duchowej. To światło w mroku, samouzdrowienie i otwieranie się na spokój i radość. Świetnie sprawdza się jako forma integracji społecznej oraz do budowania energii sprzyjającej skutecznej partnerskiej współpracy.
 
Sesja jogi śmiechu to odpowiednio zbalansowany miks różnych ćwiczeń, w których:
- wywołujemy lub naśladujemy śmiech;
- oddychamy świadomie i głęboko;
- ruszamy się, rozciągamy ciało;
- bawimy się jak dzieci;
- jesteśmy uważni na siebie i ludzi, z którymi ćwiczymy.
Kończy się medytacją, dzięki której możemy utrzymać tę cudowną energię na dłużej i przenosić ją do naszych codziennych działań i relacji.
 
Już po pierwszej sesji jogi śmiechu możesz poczuć się jak nowo narodzony! Dzieje się to za sprawą wyzwalających się endorfin i przyzwolenia sobie na beztroską radość: radość życia.
 
Widzimy się w niedzielę 3.09 o 10:30-11:30 w ogrodzie domku Bullerbyn, Jazdów 5A/1. Nie trzeba się zapisywać, dla każdego znajdzie się miejsce, ale postaraj się być od początku. Ubierz się wygodnie i schowaj wewnętrznego krytyka za ucho
 
Prowadzi: Agnieszka Witkowska, joginka śmiechu od święta, a na co dzień koordynatorka działań Fundacji Bullerbyn na Jazdowie, liderka Leśnej Grupy Unschoolingowej Bullerbyn i turkusowa przewodniczka po odkrywaniu swoich wewnętrznych źródeł radości.
 
Warsztaty są częścią Festiwalu Czasu Wolnego LABA, na który Was równie serdecznie zapraszamy! To fenomenalne święto małych i dużych zachwytów i szczęść, dbania o siebie i cieszenia się życiem współorganizowane przez Partnerstwo "Otwarty Jazdów" i Fundację Przekrój. W tym roku pod hasłem "wspólnotowość". Sprawdź, co fantastycznego możemy razem zdziałać!
Joga Śmiechu. Festiwal czasu wolnego LABA
Logotyp Ridetu przedstawia dwie osoby, które z radością stoją razem, ramię w ramię, przed wyzwaniem - wejściem na szczyt swoich marzeń. Te osoby wnoszą do świata mnóstwo swojej osobistej mocy - dzięki turkusowemu zarządzaniu, turkusowemu wychowaniu, turkusowemu życiu. Mają frajdę z tego, że z turkusowej perspektywy widzą świat szerzej, dostrzegają więcej możliwości i więcej powodów do uśmiechu, I tym uśmiechem zarażają świat. A "ridetu!" w języku esperanto oznacza "uśmiechnij się!".

Agnieszka Witkowska

TURKUSOWA PRZEWODNICZKA