Kontakt

+48 602 365 349

ridetu@gmail.com

ul. Rusałki 29
04-884 Warszawa

NIP 952-201-81-10
REGON 141494056

Do zobaczenia na turkusowym szlaku!

Z czym wychodzą:

 • z rozwiązaniami odpowiednimi dla siebie, swojej rodziny lub swojej organizacji;

 • z siłą i poczuciem sprawstwa;

 • z radością życia i odpowiedzialną wolnością;

 • z poczuciem bycia wysłuchanym i zrozumianym, bycia ważnym;

 • z dumą z własnych działań i dzieł, z wiarą we własne kompetencje;

 • ze spokojem i świadomością, co dalej.

 

Najczęściej zgłaszają się do mnie po wsparcie:

 • młode osoby poszukujące swojej ścieżki rozwoju i kariery;

 • rodzice doświadczający dylematów wychowawczych;

 • osoby pracujące z dziećmi w duchu wolności i bliskości;

 • kobiety pragnące zawalczyć o swoją wolność i podmiotowość;

 • osoby chcące zmienić coś w swoim życiu na lepsze;

 • początkujący autorzy książek, blogów i innych publikacji, szukający słów, by ciekawie, poprawnie i skutecznie wyrazić siebie i swój przekaz do świata;

 • zespoły działające w organizacjach pozarządowych lub małych firmach potrzebujące wsparcia w sytuacjach konfliktowych lub we współpracy projektowej.

Obdarzyli mnie zaufaniem

W kontakcie z innymi uważna i empatyczna, znakomicie posługująca się m.in. językiem osobistym Juula i NVC. Bardzo zaangażowana, z szacunkiem traktująca każde dziecko, jego potrzeby i pragnienia. Podczas zajęć potrafiła przyciągnąć do siebie niemal wszystkie dzieci, także te, które najczęściej odmawiają udziału w proponowanych aktywnościach. Potrafiła zapewnić dzieciom serdeczność, bliskość i bezpieczeństwo.

 

Anna Homa  nauczyciel w przedszkolu Leśna Droga

 

 

Agnieszka jest wspaniałą, pełną ciepła wychowawczynią. Z uważnością i troską dostrzega potrzeby dzieci i współpracowników. Jest nonkonformistką, nie boi się wyrazić i bronić własnego zdania. Agnieszka ma mnóstwo pomysłów na działania dla dzieci i dorosłych, jest bardzo kreatywna. Gorąco polecam współpracę z Agnieszką!

 

Magdalena Stępień  psycholog, trener, wychowawca w Fundacji Bullerbyn

 

 

Agnieszka posiada pozytywną i entuzjastyczną osobowość (co jest dużym atutem w pracy z dziećmi). Jest osobą bardzo pracowitą i doskonale współpracuje w zespole. Jest gotowa poświęcić pracy więcej czasu, gdy zachodzi taka potrzeba.

 

Monika Janiak – menadżer Przedszkola i Żłobka "Zielona Wieża"

 

 

Agnieszka umie zaproponować dziecku bardzo kreatywne aktywności zarówno w domu, jak i na powietrzu. Jednocześnie świadomie wspiera rozwój dziecka, będąc osobą wrażliwą na jego potrzeby i podążając za dzieckiem, a nie narzucając mu swoje pomysły. Agnieszka nawiązała z Mają bardzo pozytywną relację, a my mieliśmy komfort pewności, że Maja jest z Agnieszką bezpiecznym i szczęśliwym dzieckiem. Możemy szczerze polecić ją jako wspaniałą opiekunkę.

 

Katarzyna Lewińska i Krzysztof Czapiewski – rodzice Mai

 

 

Przeprowadzona przez Agnieszkę redakcja tekstu sprawiła, że moja praca dyplomowa stała się czytelniejsza i bardziej przyjazna odbiorcy. Dużym atutem była szybkość i natychmiastowość wykonania pracy, co nie jest bez znaczenia, gdy liczy się czas. Agnieszka była w pełni zaangażowania w ten projekt. Podczas redakcji tekstu skrupulatnie przyglądała się każdemu zdaniu i dokładnie wgłębiła się w omawiane zagadnienia, co znacznie poprawiło poziom zrozumiałości pracy naukowej dla czytelnika spoza naukowego środowiska.

 

Agata  studentka klimatologii na Uniwersytecie Warszawskim

 

 

Słowa moich klientów

i współpracowników

Rekomendacje

Czy to działa?

Logotyp Ridetu przedstawia dwie osoby, które z radością stoją razem, ramię w ramię, przed wyzwaniem - wejściem na szczyt swoich marzeń. Te osoby wnoszą do świata mnóstwo swojej osobistej mocy - dzięki turkusowemu zarządzaniu, turkusowemu wychowaniu, turkusowemu życiu. Mają frajdę z tego, że z turkusowej perspektywy widzą świat szerzej, dostrzegają więcej możliwości i więcej powodów do uśmiechu, I tym uśmiechem zarażają świat. A "ridetu!" w języku esperanto oznacza "uśmiechnij się!".

Agnieszka Witkowska

TURKUSOWA PRZEWODNICZKA