Bądź na bieżąco. Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

+48 602 365 349

ridetu@gmail.com

ul. Rusałki 29
04-884 Warszawa

NIP 952-201-81-10
REGON 141494056

Do zobaczenia na turkusowym szlaku!

Bądź na bieżąco. Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

niedziela 3 września 2023, godz. 13:30-15:30

03 września 2023
Jeśli nie większość ma rację - to kto?
 
Gorąco zapraszam na spotkanie warsztatowe poświęcone socjokracji - sztuce dialogu, podejmowania decyzji i budowania społeczności, wprowadzającej nową jakość do myślenia o demokratycznym zarządzaniu w zespole.
 
Spotykamy się w niedzielę 3.09 o 13:30 w ogrodzie domku Bullerbyn na osiedlu Jazdów 5A/1. Przyjdź z otwartą głową i bądź sobą
 
Opowiem Wam z serca o świecie, w którym wszyscy są równie ważni i mają autentyczny wpływ na tworzoną wspólnotę - a który codziennie naprawdę tętni życiem w naszym ogrodzie. Poprowadzę Was przez doświadczenie, w jaki sposób możemy uwzględniać głosy mniejszości przy budowaniu mądrości społeczności. Chodź, dowiesz się, jak dzieci z Bullerbyn decydują o wspólnych sprawach! Nie zabraknie też praktycznych wskazówek, jak małymi krokami zadbać o współzarządzanie w zespole, w którym działasz - choćby od jutra
 
Prowadząca: Agnieszka Witkowska, koordynatorka działań Fundacji Bullerbyn na Jazdowie, liderka Leśnej Grupy Unschoolingowej Bullerbyn oraz turkusowa przewodniczka, wspierająca osoby i zespoły w odkrywaniu i wzmacnianiu siebie, budowaniu partnerskiej współpracy i podążaniu własną ścieżką. Z zapałem kibicująca turkusowym organizacjom i szkołom demokratycznym na całym świecie, stale się od nich ucząc.
 
Warsztaty są częścią Festiwalu Czasu Wolnego LABA, na który Was równie serdecznie zapraszamy! To fenomenalne święto małych i dużych zachwytów i szczęść, dbania o siebie i cieszenia się życiem współorganizowane przez Partnerstwo "Otwarty Jazdów" i Fundację Przekrój. W tym roku pod hasłem "wspólnotowość". Sprawdź, co fantastycznego możemy razem zdziałać!
Do zobaczenia!
Socjokracja - o współzarządzaniu z uwzględnieniem każdego i każdej
Logotyp Ridetu przedstawia dwie osoby, które z radością stoją razem, ramię w ramię, przed wyzwaniem - wejściem na szczyt swoich marzeń. Te osoby wnoszą do świata mnóstwo swojej osobistej mocy - dzięki turkusowemu zarządzaniu, turkusowemu wychowaniu, turkusowemu życiu. Mają frajdę z tego, że z turkusowej perspektywy widzą świat szerzej, dostrzegają więcej możliwości i więcej powodów do uśmiechu, I tym uśmiechem zarażają świat. A "ridetu!" w języku esperanto oznacza "uśmiechnij się!".

Agnieszka Witkowska

TURKUSOWA PRZEWODNICZKA