Bądź na bieżąco. Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

+48 602 365 349

ridetu@gmail.com

ul. Rusałki 29
04-884 Warszawa

NIP 952-201-81-10
REGON 141494056

Do zobaczenia na turkusowym szlaku!

Bądź na bieżąco. Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

17-31 grudnia 2016

16 grudnia 2016

Pomóż światu poczuć magię świąt - weź (się) przytul!

 

Czy wiecie, że już jedno przytulenie, ba! nawet uścisk dłoni lub życzliwe spojrzenie na drugiego człowieka, może wywołać w naszych organizmach wzrost oksytocyny, zwanej hormonem miłości lub szczęścia? Pomaga nam ona czuć się dobrze, bezpiecznie i radośnie ze sobą i z innymi ludźmi.

 

Uścisk to taki uśmiech całym ciałem. Ofiarowany z szacunkiem dla granic swoich i innych ludzi może być wspaniałym świątecznym prezentem :)

 

W atmosferze Gwiazdki, pełnej ciepła i życzliwości, chcemy zachęcić Was do rozdawania uścisków i przełamywania tabu rozmów o bliskości. Będziemy publikować i rozdawać instrukcje uścisków, które możecie wykorzystać lub podać dalej. Stwórzmy razem galerię uściśniętych i uśmiechniętych Ludzi! Zamieszczajcie swoje zdjęcia z tych magicznych chwil, swoje pomysły na rodzaje uścisków i wszelkie refleksje w temacie przytulania. Niech zrobi się gorąco! ;)

 

A dla tych, co nas dopiero poznają:

 

Ridetu jest firmą oferującą usługi z zakresu rozrywki, edukacji i wsparcia. Na co dzień bawimy się i rozwijamy, działamy twórczo i aktywnie, pomagamy cieszyć się życiem.

 

W ten szczególny świąteczny czas, w którym nawet najgłębiej skrywana życzliwość może ujrzeć światło dzienne, w którym każdemu życzy się wszystkiego, co najlepsze, pragniemy wysłać w świat jak najwięcej uśmiechów. Oczywiście razem z Wami! Marzymy o nowym uniwersalnym języku: języku radości i życzliwości.

 

W Ridetu życzymy każdemu, by mógł cieszyć się z bycia sobą oraz z dobrych relacji z ludźmi i ze światem. Dlatego chcemy wspierać ludzi na ich drodze w radości, wolności i szacunku. Wierzymy, że uśmiech jest bardzo dobrym początkiem tej drogi. Uśmiech do nieznajomego, przyjaciela czy najbliższych. Uśmiech jako uniwersalny znak "chcę być dla Ciebie człowiekiem, nie wilkiem". A RIDETU znaczy w języku esperanto właśnie UŚMIECHNIJ SIĘ! :)

Weź (się) przytul!
Logotyp Ridetu przedstawia dwie osoby, które z radością stoją razem, ramię w ramię, przed wyzwaniem - wejściem na szczyt swoich marzeń. Te osoby wnoszą do świata mnóstwo swojej osobistej mocy - dzięki turkusowemu zarządzaniu, turkusowemu wychowaniu, turkusowemu życiu. Mają frajdę z tego, że z turkusowej perspektywy widzą świat szerzej, dostrzegają więcej możliwości i więcej powodów do uśmiechu, I tym uśmiechem zarażają świat. A "ridetu!" w języku esperanto oznacza "uśmiechnij się!".

Agnieszka Witkowska

TURKUSOWA PRZEWODNICZKA