Bądź na bieżąco. Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

+48 602 365 349

ridetu@gmail.com

ul. Rusałki 29
04-884 Warszawa

NIP 952-201-81-10
REGON 141494056

Do zobaczenia na turkusowym szlaku!

Bądź na bieżąco. Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

20 marca 2022, 17:30-21:30

20 marca 2022
Wiosna, ach, to Ty!
Zapraszam do wspólnego świętowania przesilenia w bliskości żywiołów i dobrych ludzi. Poruszmy nasze serca, zagrajmy, zaśpiewajmy, wyplatajmy, malujmy na piasku... twórzmy sztukę płynącą z nas. Zaznajmy magii, obudźmy w sobie moc dzięki rytuałom witania nowego w naszym życiu. Połączmy się z przyrodą, doświadczajmy jej wszystkimi zmysłami...
 
Startujemy tuż przed zachodem słońca w dniu równonocy wiosennej, czyli 20.03 o 17.30. Spotykamy się na prawym brzegu Wisły, na północ od mostu gdańskiego - szczegółową lokalizację opublikuję w poście w wydarzeniu na Facebooku. Na miejsce doprowadzi Cię droga przeobrażenia, która topi lód i zamienia go w życiodajną wodę, pomaga odpuścić to, co ciąży Ci po zimie i wyciągnąć z tego to, co Ci służy.
 
Planujemy ognisko - przynieś ze sobą karimatę, koc, jedzenie, które Cię zasila i jakiś sztuciec, talerz lub miskę, termos lub kubek. Jeśli grasz i masz ochotę zagrać z nami - weź instrument. Jeśli czujesz, że w jakiś jeszcze sposób chcesz uczcić nadejście wiosny - napisz o tym w poście w wydarzeniu albo zainicjuj na miejscu. Z chęcią się przyłączę!
 
Na miejscu zrobimy zrzutkę na drewno i inne materiały. W myśl ekonomii wdzięczności wierzę, że partycypowanie w kosztach jest wyrazem docenienia i zapewnia równowagę energetyczną, ale o kwocie decydujesz Ty.
 
Dobrze będzie wiedzieć, ilu osób się spodziewamy, żeby oszacować ilość materiałów i napojów, dlatego zgłoś się w odpowiednim poście w wydarzeniu.
 
Parę słów o mnie, organizatorce:
Nazywam się Agnieszka Witkowska i jestem turkusową przewodniczką. Wspieram ludzi i zespoły na ścieżce samorealizacji, partnerstwa i empatycznej komunikacji. Prowadzę m.in. grupę unschoolingową, superwizję dla osób pracujących z dziećmi, konsultacje dla rodziców, warsztaty dla kobiet i tutoring rozwojowy dla młodzieży. Wszystko w duchu turkusu - podejściu opartym na realizowaniu swojego potencjału i życiu w harmonii z ludźmi i ze światem tak, by każdy mógł cieszyć się wolnością bycia sobą.
Można się ze mną skontaktować telefonicznie (602365349), mailowo (ridetu@gmail.com) albo na Facebooku (@ridetuagnieszkawitkowska).
Wiosenne Ogniobranie nad Wisłą
Logotyp Ridetu przedstawia dwie osoby, które z radością stoją razem, ramię w ramię, przed wyzwaniem - wejściem na szczyt swoich marzeń. Te osoby wnoszą do świata mnóstwo swojej osobistej mocy - dzięki turkusowemu zarządzaniu, turkusowemu wychowaniu, turkusowemu życiu. Mają frajdę z tego, że z turkusowej perspektywy widzą świat szerzej, dostrzegają więcej możliwości i więcej powodów do uśmiechu, I tym uśmiechem zarażają świat. A "ridetu!" w języku esperanto oznacza "uśmiechnij się!".

Agnieszka Witkowska

TURKUSOWA PRZEWODNICZKA